UAH
Ингибитор коррозии s2053 (суперконцентрат для антифризов) - Альфахим Трейд, ООО Киев (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 32
+38 (044) 499-90-77
Альфахим Трейд, ООО
Ингибитор коррозии S2053 (суперконцентрат для антифризов)
  • Ингибитор коррозии S2053 (суперконцентрат для антифризов)

Ингибитор коррозии S2053 (суперконцентрат для антифризов)

В наличии | Оптом и в розницу
Доставка:
Описание

S2053 - Преміальний пакет присадок на основі органічних карбонових кислот (Присадки отвечают стандартам BS6580/AFNOR/ASTM D3306)

S2053 - це суперконцентрований пакет присадок на водній основі, призначений для приготування високоякісного концентрату моторного охолоджувача (антифризу) шляхом додавання моноетиленгліколю, монопропіленгліколя або води. Пакет присадок базується на новітній технології органічних добавок для виробництва готового антифризу, який не містить нітриту, аміну, фосфату, борату і силікатів. Технологія органічної добавки дає продукту наступні властивості при виготовленні кінцевого продукту:

 

1. Зростання терміну служби, що дозволяє менш часто проводити технічне обслуговування, завдяки інгібіторам корозії, які мають дуже низьку швидкість виснаження.

2. Теплові характеристики, які дозволяють ефективно охолоджувати двигун без кип'ятіння.

3. Усунення проблем з накипом, викликаних використанням твердої води.

4. Ліквідація твердих речовин абразивів, що забезпечує кращий захист водяного насоса.

5. Поліпшення антикорозійного захисту всіх металів і сплавів, що використовуються в системі охолодження сучасних транспортних засобів, особливо алюмінію.

6. Захист від заморозків залежно від вибраної концентрації.

7. Відмінні протипожежні властивості.

8. Відповідає більшості європейських і міжнародних стандартів.

 

S2053 є універсальним суперконцентратом, який може бути використаний для створення безлічі різних готових продуктів в залежності від того, який рівень дозування або розчинник буде обраний. Ці продукти мають різні переваги в залежності від пріоритетів замовника. Для типових властивостей та додаткової інформації про ці переваги зверніться до відповідних сертифікатів якості. У наведеній нижче таблиці наведені деталі щодо формування (у % до маси) та продукти, які можуть бути створені:

 

S 2053 легко змішується з гліколем або водою та при температурі навколишнього середовища. . Вироблений готовий продукт в кінцевому рахунку залежить від точності операції змішування.

Информация актуальна: 06.05.2019
Способы доставки

Подробнее

Ингибитор коррозии S2053 (суперконцентрат для антифризов) от компании Альфахим Трейд, ООО, Киеве (Украина). Купить Ингибитор коррозии S2053 (суперконцентрат для антифризов) со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
LiveInternet